ПРО НАС

ТОВ «Українські геоінформаційні системи» — ІТ-компанія, яка займається розробкою та впровадженням систем моніторингу та диспетчеризації рухомих об’єктів, надаючи комплексні рішення перевізникам щодо роботи громадського транспорту.

Офіційно компанія існує з 2015 року та обслуговує 400 юридичних осіб, 200 клієнтів компаній, які здійснюють регулярні пасажирські перевезення. Також маємо представництва та клієнтів у різних країнах світу. Забезпечуємо постійний супровід понад 4000 одиниць транспорту. І найважливіше, «УГС» — єдина компанія в Україні, що використовує протокол GTFS.

Основні напрямки роботи компанії:

1) системи управління громадським транспортом:

інформування пасажирів (забезпечення керування всіх інформаційних табло, розташованих на зупинках громадського транспорту в місті Львові; тобто система прогнозування і прибуття транспорту, відображення, і відповідно система керування цими табло);

відкритих джерел даних (всі приватні мобільні застосунки інших компаній вільно отримують від «УГС» внутрішні дані та інформацію про рух громадського транспорту в місті, розклади руху тощо).

2) системи диспетчеризації громадського транспорту:

адміністративний доступ, який контролюється автоматично;

доступ підприємства (випуск транспорту на маршрути);

застосунок для водіїв (розподіл на маршрути).

3) розробка порталів та мобільних застосунків (інформування пасажирів про рух транспорту, з додатковою опцією – оплатою за проїзд).

4) система оплати проїзду – унікальна тим, що містить в одній системі безліч адміністрацій та субадміністрацій, вміє працювати з тарифними сітками і сприяє прозорій оплаті за проїзд різними способами.

5) контроль лісових господарств – розміщення навігаторів на службових автомобілях та трекерів, які вмонтовані в брелки для працівників.

UGS – «Simply and quality»

 
Translate »