ВИВІЗ СМІТТЯ

З використанням системи «Track» можна полегшити організацію вивезення сміття із житлових районів. Створивши маршрут вивезення сміття, і присвоївши його певному водієві, Ви завжди знатимете звідки та коли відбувалося вивезення сміття. Таким чином, проблеми з вивезенням сміття будуть вирішені – жодних не задоволених клієнтів та чисте місто!

Які можливості надає система
geodatarow
В системі користувач має можливість створити маршрут, за яким повинен рухатись працівник із метою вивезення сміття. Маршрут може складатися із безлічі пунктів, із яких працівник повинен вивезти сміття.
Після побудови маршруту, його можна присвоїти певному водію, скласти графік, за яким він повинен рухатись цим маршрутом.
Використовуючи потужну систему моніторингу, користувач зможе перевірити за яким маршрутом, і коли відбувалося вивезення сміття, а також які працівники цим займалися.
Покращення продуктивності роботи
geodatarow
Автомобіль оснащується різноманітними датчиками, які відправляють зібрану інформацію на ресурс. Там із цієї інформації будується звіт про робочий процес, за допомогою якого користувач може відстежити повний маршрут водія:
– у які місця заїжджав водій;
– скільки часу там перебував;
– де автомобіль зупинявся та на який період;
– яку було вивезено кількість сміття та куди.
Що отримаєте в результаті
geodatarow
1) контроль за переміщенням працівників у робочий час;
2) повномасштабну звітність про результати роботи;
3) покращення продуктивності роботи працівників;
4) вдячні та задоволені клієнти;
5) чисте місто.
Translate »