ДИСТРИБУЦІЯ

Система продемонструвала якісні результати роботи, користувачі отримують різноманітну документацію щодо своїх об’єктів діяльності, і таким чином, завжди знають, що відбувається. Надає доступ до усієї звітності із будь-якого пристрою. Усе, що потрібно – це наявність Інтернет-з’єднання, що робить систему легкодоступною для користувача.

Програмна частина
geodatarow
  • Програмне забезпечення, не під’єднане до конкретної операційної системи, а тому може працювати з будь-якою з них.
  • У системі реалізовано розподілені режими роботи: адміністратор, диспетчер, користувач. Система не вимагає створення окремого робочого місця чи встановлення спеціального програмного забезпечення для адміністрування та забезпечення роботи диспетчера. Доступ до системи здійснюється за допомогою звичайного Web-браузера.
  • Для геоінформаційного забезпечення системи моніторингу можуть використовуватись відомі картографічні сервіси.
Апаратна частина
geodatarow
Застосування цієї системи також можливе на будь-яких сучасних транспортних засобах, без заподіяння шкоди штатним електронним системам.
Система повністю автономна, і не вимагає втручання в роботу штатних систем транспортного засобу.
Датчики
geodatarow
Для організації контролю параметрів, кожному користувачу системи надається змога створювати датчики контролю по заданому параметру, або групі параметрів. На даний час, система підтримує 25 різноманітних датчиків, кожному з яких призначений певний алгоритм дій.
Translate »