Транспортні картки «Socium»: адреси локацій продажу на Стрийщині

post photo

Транспортна картка «Socium» – пластикова картка з безконтактним чіпом, завдяки якій можна оплатити за проїзд безготівковим способом у міському громадському транспорті Стрийської міської територіальної громади.

Спочатку, завдяки співпраці керівництва Стрийської міської ради та розробника ТОВ «Українські геоінформаційні системи», видано понад 12 000 персоналізованих соціальних карток «Socium» для пільгових категорій громадян, а вже з кінця серпня 2022 року – картки стали доступними для інших категорій населення. Інтеграція АСООП проводилася одночасно з друком і видачею соціальних карток, що значно прискорило ввесь процес впровадження е-квитка на Стрийщині.

Придбати транспортну картку «Socium» для комфортного проїзду можна за такими локаціями продажу у Стрию:

– Магазин «Навчальна книга» (вул. Хмельницького, 39);

– Автостанція м. Стрий АС-3 (Пасаж).

Вартість картки становить 200 грн. При покупці, на ній уже є 100 грн, які можна використовувати для оплати проїзду, а коли кошти на ній завершаться – поповнити у вищезазначених терміналах міста.

Окрім цього, запрацював мобільний додаток «SOCIUM, в якому також можна оплатити проїзд. Охочих використовувати мобільний застосунок е-квиток «Socium», запрошуємо вже зараз у режимі тестування. Завантажити програму можна тут:

iOS – https://apps.apple.com/ua/app/socium/id1564915958?l=uk ;

Android – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.onesoft.socium .

Translate »