У Стрийській міській територіальній громаді вперше запрацювала унікальна системи оплати проїзду

post photo

Відтепер у автобусах Стрийської міської територіальної громади можна скористатися електронною системою оплати проїзду. Ініціативу реалізовано Стрийською територіальною громадою спільно з ТОВ «Українські геоінформаційні системи» та перевізником Стрийським АТП.

Як розповів розробник, наразі відбувся  запуск електронної системи оплати проїзду в тестовому режимі, на перших 10-ти маршрутах. Проте, упродовж 2 місяців дообладнають систему, й на інших транспортних засобах Стрийського АТП.

Комплекс системи оплати проїзду унікальний тим, що працює одночасно як з тарифними сітками, так і з багатьма ОТГ та адміністраціями різного рівня. Також, окрім  обліку пільгових поїздок та різноманітних форм оплати, цей комплекс може керувати автобусами на маршруті, повідомляючи водію у режимі онлайн про випередження чи відставання від графіку.

«Зараз ведеться електронний облік поїздок пільговиків, із використанням раніше виданих карток та з врахуванням вартості кожної пільгової поїздки, відповідно до тарифних сіток.

Водночас, на маршрутах встановлено ручні валідатори, які мають розширений функціонал управління громадським транспортом. Оплату за допомогою банківських та транспортних карток, і через мобільний застосунок буде запущено у найближчі терміни», – зауважує розробник.

Нагадаємо, у Стрийській МТГ вже видано понад 1000 соціальних карток, а до кінця березня 2022 року загалом очікується видача 35 тис. карток. Запущені геопортали та мобільні застосунки, із онлайн відстеженням та графіками, через які невдовзі теж можна буде оплачувати за проїзд.

Translate »