Про роботу мобільного застосунку «Socium» розповідає розробник АСООП

post photo

На численні прохання мешканців Стрийської, Грабовецько-Дулібівської та Моршинської ОТГ, розробник АСООП ІТ-компанія ТОВ «Українські геоінформаційні системи» надає роз’яснення про роботу мобільного застосунку «Socium».

Що таке «Socium»?

«Socium» – мобільний транспортний застосунок, який розроблений ТОВ «Українські геоінформаційні системи»у 2021 році та успішно працює на двох операційних системах, де можна відстежити: рух громадського транспорту, який курсує на Львівщині, переглянути графіки руху – у м. Стрий, м. Львів та Львівській області, а також купити е-квиток QR-кодом – оплатити проїзд на території Стрийської, Грабовецько-Дулібівської та Моршинської ОТГ. Кількість громад із АСООП постійно зростає.

Де завантажити «Socium»?

Ви можете завантажити застосунок «Socium» на Ваш смартфон із App Store або Play Market.

● iOS – https://apps.apple.com/ua/app/socium/id1564915958?l=uk

● Android – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.onesoft.socium

Як працює застосунок?

Для зручності користування всіма функціями закликаємо пройти авторизацію (даними Google або Apple). Звісно, Ви можете переглядати інформацію, через функцію «Продовжити без реєстрації», але у такий спосіб надалі не вдасться купити е-квиток «Socium» та оплатити за проїзд у громадському транспорті.

Які послуги можна отримати у застосунку?

Зараз у мобільному застосунку «Socium» доступні такі функції та послуги:

– онлайн відображення, графіки руху;

– сканувати QR-код транспортного засобу;

– купити квиток.

Як переглянути онлайн відображення та графіки руху?

У застосунку «Socium» обираєте категорію «Онлайн відображення, графіки руху» та знаходите у переліку свій населений пункт (Стрий, Львів, Львівська область) для перегляду транспорту в онлайн-режимі.

Також окремо можете переглядати графіки транспорту, який курсує на території м. Стрий, м. Львів та Львівської області.

Чи потрібно сканувати QRкод застосунком?

Так, увійшовши у громадський транспорт, обираєте у застосунку «Socium» категорію«Сканувати QRкод транспортного засобу», надаєте доступ до камери смартфону «За використанням», скануєте застосунком наліпку, яка розміщена у салоні транспорту та оплачуєте за проїзд.

Наприклад, у Стрию на маршруті в автобусі ВС-1784-ІВ розміщена наліпка з таким QR-кодом. Пасажир, увійшовши в салон рухомого складу сканує її за допомогою мобільного застосунку «Socium», і таким чином автоматично на екрані Вашого смартфону з’являється вся інформація про маршрут. У монотарифі (по місту) одразу запускається безконтактна оплата Apple Pay та Google Play, а у міжміському маршруті – застосунок запитує «куди їдете», і надає список всіх зупинок, які залишилися до кінцевої маршруту. Після вибору населеного пункту, автоматично обчислюється вартість проїзду і пропонується спосіб його оплати.

Як користуватися категорією «Купити квиток»?

Категорія «Купити квиток» працює таким чином: підкатегорія з переліку «м. Стрий» – «Придбати квиток» – підтвердити.

Якщо пасажир купує е-квиток перед початком поїздки, то його слід обов’язково валідувати в салоні автобуса. Проте, якщо купує е-квиток із одночасним скануванням, то валідація автоматична.

Нагадаємо, в липні 2022 року, з’явилась можливість оплачувати за проїзд, через застосунок «Socium», на маршрутах Стрийської ОТГ та деяких міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування у Львівській області.

Translate »