Е-квиток «Socium»: Запитання & Відповіді

post photo

Що таке е-квиток «Socium»?

– Автоматизована система обліку та оплати проїзду (АСООП), яка запроваджена та працює з кінця 2021 року, поки що у трьох громадах (Стрийській, Грабовецько-Дулібівській та Моршинській ОТГ).

Для чого потрібна транспортна картка «Socium»?

– Це пластикова картка з безконтактним чіпом, завдяки якій можна оплати за проїзд безготівковим способом у міському та приміському громадському транспорті ОТГ, де діє АСООП.

Чи можна користуватися транспортною карткою «Socium» без мобільного застосунку?

– Так, цією карткою можна користуватися незалежно від наявності мобільного застосунку. Увійшовши в транспорт пасажир сканує картку на валідаторі, який автоматично зчитує необхідну кількість коштів за поїздку до вказаного населеного пункту.

Як перевірити залишок коштів на картці?

– При оплаті проїзду транспортною карткою «Socium» валідатор друкує для кожного пасажира паперовий квиток, на якому є інформація про залишок невикористаних коштів для інших поїздок.

Де можна поповнити транспортну картку «Socium»

– Кожен пасажир може поповнити свою транспортну картку «Socium» у доступних платіжних терміналах самообслуговування EasyPay («Квитки, подорожі» – «Socium» – ввести «Номер картки» – внести готівку – поповнити на необхідну суму транспортну картку).

У яких населених пунктах можна придбати транспорту куртку?

– Поки що у Стрию в магазині «Навчальна книга» (вул. Хмельницького, 39) та на Автостанції м. Стрий АС-3 (Пасаж). Кількість пунктів постійно розширюватиметься.

Як оформити пільговий е-квиток «Socium»?

– Для отримання персоналізованої соціальної картки «Socium» мешканець має обов’язково бути у реєстрах пільговиків, поданих оператору соцзахистом місцевої ОТГ, а також звернутися до найближчого ЦНАПу та мати зі собою: 1) паспорт громадянина України (чи ID карту), 2) ідентифікаційний код (довідку чи код на на ID-картці) та 3) пенсійне посвідчення (або документ, що підтверджує статус пільговика).

Чи може інша особа користуватися карткою пільгового пасажира?

– Ні, пільгова картка є персоналізованою. У разі намагання скористатись карткою іншого власника, то вона буде вилучена водієм, а пільга – скасована.

Залишилися ще запитання?

Просимо звертатися на безкоштовну «гарячу» лінію «УГС» за номером телефону 0-800-35-19-21, у всі будні дні з 9 до 18 год, обідня перерва з 13 до 14 год.

З повагою

команда ТОВ «Українські геоінформаційні системи»

Translate »